VİTRA TEKNİK SERVİS

A18

Vitra Teknik Servis

Vitra Gömme Rezervuar Tamiri için bizi arayınız…

0212 550 56 78

Çağımızın teknolojisin geldiği noktada Vitra Gömme Rezervuarlar hayatımızın ve evimizin vazgeçilmezi haline gelmiş bulunmaktadır.

Vitra Gömme rezervuarlar diğer sıradan rezervuarlara göre daha kullanışlı daha şık banyoda fazla yer kaplamayan duvarın içine monte edilecek şekilde tasarlanmış ince ve zarif klozet sistemleridir.

Hanımefendilerin banyolarında genelde görmek istediği Vitra gömme rezervuar sistemleri banyoyu daha şık daha temiz ve daha zarif gösteren bir detaydır

Vitra Gömme Rezervuarlar 6 ana parçadan oluşur bunlar;

Vitra Gömme rezervuar tankı,

Vitra Kumanda paneli,

Vitra doldurma grubu,

Vitra boşaltma grubu,

Vitra flex bağlantı hortumu,

Vitra salıncak ve asansör grubudur.

VitrA rezervuar modellerinin bazıları özel doldurma sistemi sayesinde çok sessiz çalışır. Bu sayede depodan su çıkışı ve tanka su alımı sırasında ortaya çıkan rahatsız edici ses önlenmiş olur.

Rezervuar ve rezervuar iç takımlarının uzun süre kullanılabilmesi için üretim materyallerinin niteliği önem kazanır. Kırılma, çizilme ve darbelere karşı dayanıklı materyaller arasında alüminyum alaşımları ilk sıralarda yer alır.Asma klozetler için gömme rezervuar setleri; ayarlanabilen ince ya da kalın metal ayaklar, kumanda paneli ve stop valfini içerir. Genişlik ve yükseklik hesaplaması yapılarak alana uygun klozet üstü rezervuar seçilebilir.

İnsan elinden çıkan her şeyin belli bir çalışma prensibi ve çalışma ömrü olduğu gibi Vitra gömme rezervuarlarında belli bir çalışma prensibi,çalışma şekli vardır.

Bu çalışma prensibine göre Vitra gömme rezervuarın içindeki mekanizmaların ve pompa gruplarının da tesisatımıza gelen suyun akış hızına,suyun basıncına,suyun kireç oranına,suyun temizliğine göre belli bir ömrü bulunmaktadır.

Tesisatımızdaki dolaşan suyun basıncı çok fazla ise veya suyun içerisindeki çamur ve kireç miktarı olması gerekenden fazla ise gömme rezervuarında arıza yapması hata vermesi gayet olağan bir durumdur.Nasıl ki en fazla 100 kg tartabilen bir tartıya 200 kg yük koyduğumuzda arıza verir çalışmaz aynı şekilde Vitra gömme rezrvuara da olağan dışı bir basınç ve kirli su akmasıyla Vitra gömme rezervuarda doğal olarak arıza verecektir.

Vitra gömme rezervuar arızalarında herhangi bir tesisat ustasının bu arızaya müdahale etmemesi gerekmektedir çünkü yaşadığımız ve gördüğümüz tecrübeye göre sıradan tesisat ustalarımız Vitra gömme rezervuarının tamiri konusunda bilinçsiz olduğu için herhangi bir yetkisiz ve tecrübesiz müdahale de size yansıyacak olan masraf bir iken beşe çıkacaktır.Hatta sizlerin duvarlarını kırmayı tavsiye edecekler,önerecekler ve hatta isteyeceklerdir.Vitra gömme rezervuar tamirini işin ehli alanında uzman kişi ve ustalara yaptırmanız gerekmektedir.

Fakat endişe etmenize gerek yok;Vitra Gömme Rezervuar Servisi olarak bu tür arızalarınızda sizlere teknik destek ve Vitra Gömme Rezervuar Tamiri için gerekli tüm imkanları uygun fiyatlara sizlere sunuyoruz.

Farklı Vitra gömme rezervuar arızalarınıza karşı sizlere farklı ve uygun fiyatlı çözümler üretip tercihimizi müşterilerimizin mutluluğundan ve memnuniyetinden yana kullanıyoruz.

İstanbulun neresinde olursanız olun sizlere aynı gün içerisinde servis hizmeti sağlayarak en ergonomik ve ekonomik koşullarda deneyimli ustalarımızla ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızla çağımızın teknolojisini ve ekipmanlarını kullanarak tüm Vitra gömme rezervuar arızalarınıza hızlı pratik genellikle aynı gün içerisinde servis hizmeti vererek vizyonumuzu icra ediyoruz.

Vitra gömme rezervuarın orjinal parçaları ile servis,bakım onarım ve parça değişim işlemini sağlıyor işlem sonrasında da sizlere 1 yıllık garanti veriyoruz.

Yapılan işlemlerin tümü kayıt altına alınıp herhangi bir sorunda sizlere ücretsiz ve aynı gün içerisinde teknik destek sunuyoruz.

Vitra Gömme Rezervuar Servisi olarak sizlerin bütün sorunlarında en ekonomik ve sağlam çözüm şekilleriyle sizlerin Vitra gömme rezervuar tamiri işleminizi sağlamak amacıyla İstanbul genelinde Vİtra gömme rezervuar servisi hizmetini sunmaktayız.

* Tuğla, bims, ytong duvara uygun kullanım.

* 8 cm. kalınlığında galvaniz çerçeve (izolasyon

straforuyla beraber 8,5 cm kalınlık)

* Çift kademeli boşaltma sistemi

* Darbeye ve soğuğa karşı dayanıklı gövde.

Vitra Teknik Servis

Vitra Gömme Rezervuar Servisi

Vitra Rezervuar Servisi

Vitra Klozet Servisi

Vitra Rezervuar servisi

olarak bizleri internetten bulabilir ve teknik destek isteyebilirsiniz.